![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/313020870_187414863861858_543072039426294577_n-1024x768.jpg)
Упродовж тижня у Гірському ЗЗСО проведено “Уроки – Звитяги”, присвячені героїчній боротьбі Українських захисників та захисниць у війні проти окупанта. Класні керівники провели години спілкування на теми: “Війна очима дітей”, “Історії сучасних героїв” та прослідкували “Ключові події від 24 лютого”.
Бібліотекар Гірського ЗЗСО провів у 5-их класах презентацію “Історія нескорених”. Також учні виконали тематичні малюнки, сформували свою карту України, де один девіз “УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ”.