![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312962810_620009406491731_6652327437152658369_n-768x1024.jpg)
23-24 жовтня відзначається День Організації Об‘єднаних Націй (День ООН).
Протягом дня учні Устянського ЗЗСО І-ІІ ст. детально ознайомилися зі структурою, принципами та метою діяльності ООН. Вони по-справжньому цікавилися експериментальними проектами ООН в Україні. Проведено анкетування учнів, яке показало рівень обізнаності школярів з міжнародною діяльністю ООН.
Підготувала педагог-організатор Яремчук Т.В.