![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312335084_617499460076059_1656479033294087982_n-1024x768.jpg)
З 17 по 21 жовтня 2022 року в Устянському ЗЗСО І-ІІ ст. проходив тиждень протипожежної безпеки, з метою закріпити знання учнів з питань пожежної безпеки, сформувати навички правильних дій при пожежі, навчити швидко оцінювати небезпечні ситуації.
З учнями 5 класу педагог-організатор Яремчук Т.В. провела виховну годину на тему «Вогонь -друг, вогонь -ворог». Отримані знання допоможуть дітям не розгубитися у надзвичайних ситуаціях