![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311121616_560863362507856_6789502352191801369_n-1024x768.jpg)
Учні 8-А і 8-Б класів підготували виступ, у якому зазначили про історичне значення українського козацтва, УПА, учасників АТО, а також тих, хто зараз захищає нас від рашистів. Перед школярами виступила бібліотекарка Стефа Василівна Даньків. Вона розказала учням про відзначення свята захисника України. Класні керівники Корецька О.В. і Пришляк Т.Є. побажали усім присутнім Миру, сили і снаги, віри, надії, любові до рідної землі.