![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311601796_773846357116823_7228148081862868926_n-1024x768.jpg)
Тиждень мови і літератури триває у нашій школі. Сьогодні учні 8 кл. разом з учителем Галиною Маліш провели інтелектуальну гру” Лабіринти мови”. Учасники команд -“Мовознавці” та “Дивослово”- мали змогу показати рівень своєї обізнаності в галузі української мови та літератури. Виконуючи різноманітні завдання, восьмикласники виявили свою кмітливість, дотепність, гострий розум ,ерудованість.
Тож нехай щире українське слово буде для всіх нас оберегом. Бережіть наш дорогоцінний скарб – рідну мову, шануйте та розумно збагачуйте її. Добра, миру та нових здобутків в ім’я України!