![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/312438361_186024964000848_4092035222413625317_n-1024x768.jpg)
Із нагоди відзначення Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці в Гірському ЗЗСО відбулося свято — посвята третьокласників у козачата.
Це, справді, велике свято для молодших школярів, адже тепер вони стали юними захисниками нашої країни та її майбутньою гордістю. Свято дає змогу підтримати дух патріотизму, розширити знання учнів про козаків, виховувати в дітей любов до рідного краю, бажання бути гідними патріотами України, прагнути стати сильними, здоровими та розумними.
Такі заходи, безсумнівно, виховують у молоді почуття гідності, честі та любові до Батьківщини