![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311983206_184594800800713_3747361443292272076_n-1024x768.jpg)
19.10.2022 року сумісно з провідним інспектором Стрийського РУ ГУ ДСНС у Львівській області Ю.О.Юренцом проведено онлайн-курс «Цивільна безпека та підготовка до НС та відеоурок мінної безпеки «Обережно міни» у ЗДО “Журавлик”.
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
19.10.2022 року сумісно з провідним інспектором Стрийського РУ ГУ ДСНС у Львівській області Ю.О.Юренцом проведено онлайн-курс «Цивільна безпека та підготовка до НС та відеоурок мінної безпеки «Обережно міни» у ЗДО “Журавлик”.