![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/310269550_576263694297311_4716427656059443506_n-1024x768.jpg)
Відправили на допомогу ЗСУ 5 тис. грн!
Національний банк України запросив з 1 серпня по 31 жовтня 2022 року долучитись до благодійної акції Смілива гривня”, мета якої – об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії. У межах акції “Смілива гривня” учні, вчителі, працівники Миколаївського ЗЗСО І ст. організували таку акцію і в школі. Активно почали здавати в шкільну скарбничку банкноти та монети, які перебувають в обігу. Батьки учнів 3-А класу додали 1500 грн. Дякуємо!!!
Важливий кожен внесок у перемогу, навіть 10 коп. Зараз понад 14 млрд монет перебуває в обігу. Кожен може відкрити скарбничку та відправити свою гривню на фронт задля перемоги.
Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни!