![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/310209036_784628202976182_5264671375950482299_n-1024x768.jpg)
Із початком повномасштабного російського вторгнення в Україну постало багато викликів, зокрема – навчитися працювати з інформацією, яку ми отримуємо. Саме тому вчителі Колодрубівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів взяли участь у тренінгу ” Медійна грамотність у час війни”, який провела Гординська О.І., вчитель української мови та літератури. Виконуючи різноманітні завдання, педагоги на крок стали ближче до критичного сприйняття інформації і вияву “шкідників” у інформаційному просторі. Дійшли висновку, що сьогодні це важливо як ніколи.