![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/310401625_785441476228188_1139941227379050750_n-1024x768.jpg)
Благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України відбувся у Колодрубівському ЗЗСО I-III ступенів. Цього разу продукцію реалізовували діти початкових класів. Тут продали чимало солодощів оздоблених в патріотичній тематиці. На ярмарку вдалося вторгувати 6 тисяч гривень. Усі гроші передадуть військовій бригаді, де воює наш земляк Петро Грущак.
Щиро дякуємо батькам, які приготували смаколики, дітям, які продавали і купували продукцію, вчителям та персоналу школи.