![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/309597953_599949368497735_9100544311465049596_n-1024x768.jpg)
В історії нашого народу багато трагічних сторінок. Однією з них є Бабин Яр – символ трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі.
В Устянському ЗЗСО 29.09.2022 для учнів 9 класу була проведена година спілкування «Трагедія Бабиного Яру – найтяжчий злочин проти людства». Також переглянули відеоролик « Бабин Яр: як нацисти хотіли приховати свої злочини.»
Вічна пам’ять усім невинно вбитим.