![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/306488260_934367047497693_4342227018949888595_n-1-1024x472.jpg)
До Всесвітнього дня чистоти, шкільна родина Малогорожаннівського ЗЗСО І-ІІІ ст. дружно і завзято працювала, допомагала один одному − тим самим зробивши свій невеличкий внесок у збереження чистоти природи та створення затишного оточення.
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
До Всесвітнього дня чистоти, шкільна родина Малогорожаннівського ЗЗСО І-ІІІ ст. дружно і завзято працювала, допомагала один одному − тим самим зробивши свій невеличкий внесок у збереження чистоти природи та створення затишного оточення.