![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/307264771_177283924864714_498933883454033087_n.jpg)
15 вересня начальник відділу держнагляду за санітарним законодавством у Держпродспоживслужбі К.Левчук провів навчання з ліцеїстами щодо їх безпечного життя та здоров’я.
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
15 вересня начальник відділу держнагляду за санітарним законодавством у Держпродспоживслужбі К.Левчук провів навчання з ліцеїстами щодо їх безпечного життя та здоров’я.