![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/306939828_770069611098708_3827702285505760265_n-1024x768.jpg)
Сьогодні старшокласники Колодрубівського ЗЗСО разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу приєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day”.
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
Сьогодні старшокласники Колодрубівського ЗЗСО разом з мільйонами учасників у 191 країні Світу приєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day”.