![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/09/306721608_598574225108292_8002198041831907494_n-1024x683.jpg)
Програма стажування для молоді, яка стартувала у липні в міській раді для 12 учасників завершена успішно. В неформальній обстановці учасники стажування разом з керівниками відділів на чолі з міським головою Андрієм Щебелем, де стажувалась молодь, підвели підсумки стажування та поділились своїми враженнями від проєкту.
Проєкт “Молодь керує” організований Миколаївською молодіжною радою з метою розширення можливості втілення інноваційних, креативних молодіжних підходів до соціально-економічного та освітньо-культурного прогресу Миколаївської громади.
За результатами стажування усі учасники отримали сертифікати та офіційні рекомендації. Програму стажування для молоді в міській раді планують продовжувати у наступному році.
22