![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/300999656_917437802523951_2015275807677298670_n.jpg)
Учні Малогорожанківської школи І-ІІ ступенів разом із класними керівниками провели єдиний онлайн урок до Дня Державного Прапора України ” За синє небо, за жовте колосся боротися треба, щоб краще жилося …”
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
Учні Малогорожанківської школи І-ІІ ступенів разом із класними керівниками провели єдиний онлайн урок до Дня Державного Прапора України ” За синє небо, за жовте колосся боротися треба, щоб краще жилося …”