![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/300172890_404271331796611_6199493720840331116_n-1024x766.jpg)
В рамках обласного проєкту “Спортивні канікули” з метою сприяння формуванню всебічно розвиненої особистості засобами спорту та пропаганди здорового способу життя.
19 серпня 2022 року відбулося відкрите тренування з тенісу настільного під керівництвом тренера – викладача Богдана Чайковського, який провів майстер клас з випускником Миколаївської ДЮСШ Михайлом Оприском, який на даний момент служить у ЗСУ.