![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301396125_1240391343388179_3739400609408249194_n-1024x576.jpg)
У День Державного Прапора учні 2-а, 3-а і 4- а Рудниківського НВК об’єднались у сонечко, яке своїми промінчиками у центрі огорнуло прапор України, помолились за мир в Україні та розповіли про символіку кольорів!
Відділ освіти, молоді та спорту
Миколаївської міської ради Стрийського району Львівської області
У День Державного Прапора учні 2-а, 3-а і 4- а Рудниківського НВК об’єднались у сонечко, яке своїми промінчиками у центрі огорнуло прапор України, помолились за мир в Україні та розповіли про символіку кольорів!