![](http://mykosvita.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/IMG-567d1394f92eebb9ab1c6dbbceb12dd4-V-1024x768.jpg)
З 19 до 26 липня 2022 року 40 дітей пільгових категорій закладів освіти Миколаївської громади відпочивали за кошти міського бюджету в Центрі національно-патріотичного виховання імені Кирила Осьмака.
Упродовж тижня діти активно відпочивали: брали участь у різноманітних конкурсах, спортивних змаганнях, флешмобах. Цікавим у таборі був день знайомств. У вечір прощання відбувся гала-концерт та конкурс «Міс і містер табору».
Діти, сповнені вражень, повернулися додому.
Батьки висловлюють подяку міському голові та депутатському корпусу за сприяння у виділенні коштів для організації змістовного відпочинку.