Психологічна служба професійно готується до нового навчального року

26 серпня 2020 року у приміщенні актової зали відділу освіти, дотримуючись усіх санітарно-гігієнічних вимог щодо роботи державних установ в умовах карантину, відбулося засідання секції практичних психологів та соціальних педагогів. Фахівці обговорили основні завдання, принципи, функції, зміст та порядок діяльності працівників  закладів дошкільної, загальної середньої освіти, фахової та організаційно-методичної основи  професійної  роботи у 2020-2021 навчальному році. Методист РМК Т.Лутчин наголосила, що  психологічна служба забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку здобувачів освіти, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, гендерних та інших індивідуальних особливостей, сприяє створенню умов для виконання освітніх і виховних завдань закладів освіти.

 Практичний психолог Миколаївського НВК Н.Я.Джаган доповнила, що соціально-психологічний патронаж у системі освіти сприяє взаємодії закладів освіти, сім’ї і суспільства у вихованні здобувачів освіти, їх адаптації до умов соціального середовища, забезпечує консультативну допомогу батькам.

Підсумовуючи роботу засідання секції, практичні психологи констатували, що метою діяльності психологічної служби є сприяння створенню умов для соціального та інтелектуального розвитку здобувачів освіти, охорони психічного здоров’я, надання психологічної та соціально-педагогічної підтримки всім учасникам освітнього процесу відповідно до цілей та завдань системи освіти.