Комунікуємо дистанційно

В умовах нового формату освітньої діяльності в Україні районне методичне об’єднання учителів суспільно-гуманітарного циклу організувало свою роботу дистанційно через Zoom. Мета такої зустрічі-ознайомитися з інструктивно-методичними рекомендаціями Міністерства освіти і науки на 2020-2021н.р., метою, завданням та змістом освітньої галузі «Суспільствознавство»,  вдосконалити цифрові компетентності, активізувати пізнавальний інтерес педагогів до використання додаткових навчальних матеріалів.

          Ониськів І.Т. – директор Миколаївської гімназії, учитель-методист ознайомив колег з особливостями викладання навчального предмету «Основи правознавства», акцентував увагу на нове бачення суспільних явищ нашої держави у контексті світового культурного, економічного та політичного простору. Кахнич Г.І. – учитель вищої кв. категорії, старший учитель поділилася досвідом роботи на уроках громадянської освіти та важливості інтеграції соціально-гуманітарних знань для набуття учнями досвіду громадянських дій, демократичної поведінки. Про організацію роботи вчителя з підготовки учнів до ДПА та ЗНО доповідала                              Свистун В.А. – учитель-методист Дроговизького НВК. А про фортецю Миколаївщини-пам’ятку історії Першої світової війни як скарбницю наших діянь, свідка минулого, прикладу і повчання для сьогодення, застереження для  майбутнього розповідав  Папуга Я.Б.- директор Рудниківського НВК, кандидат історичних наук.

     А всі учасники конференції, підсумовуючи продуктивну роботу констатували, що виконання вимог державних стандартів освіти є обов’язковим для всіх закладів загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типів та форм власності.