Благочинність міститься не в тому, що дається, а в душі того, хто дає!

      Благодійність – це така людська риса, що належить до найбільших проявів гуманності. Це не лише прагнення поділитися  тим, що маєш, з тими, хто  потребує. Це такий особливий стан душі людини, котрий є близьким до самопожертви.

      Днями відбулася цікава зустріч освітян району з меценатами, які відгукнулися на звернення про конструктивну допомогу в організації початку нового навчального року.

       Начальник відділу освіти О.І.Лехович радо зустрічав засновника  приватного підприємства «Гірничовидобувна компанія «СДК» та приватної агрофірми «Дністер» Богдана Петровича Савку, директорів Ігоря Давидяка, Мар’яна Верещинського.

       Олег Іванович висловив щиру подяку від імені відділу освіти Богдану  Савці, Ігорю Давидяку, Мар’яну Верещинському та додав, що насправді благодійність є вершинним виявом гуманності,  реальною справою: матеріальною чи фінансовою допомогою, організаційною та моральною підтримкою людям.

     Отець Богдан Огоновський благословив благочинне діяння вищезгаданих меценатів та наголосив, що  благодійність визначає дієве ставлення людей один до одного, яке спрямоване на допомогу одних людей іншим, котрі потребують її. Саме таке розуміння суті благодійності є поясненням того, що ця властивість людської натури є найвищим проявом всього людського в цій особі.

       Від імені директорського корпусу за вагому спонсорську допомогу подякував директор Київецького НВК, депутат районної ради В.Матвіїшин, який додав, що дуже не просто жертвувати своїми інтересами та проблемами, співчувати комусь, підтримувати, любити та поспішати на допомогу. Це і є виявом людяності, на який в наш час, на жаль, здатен не кожен. Напевно, саме через це благодійність завжди поважалася і вважалася найвищою людською чеснотою.

        Щасливого Першовересня свою щиру подяку Богдану Савці, Ігорю Давидяку, Мар’яну Верещинському,  зможуть висловити й учасники освітнього процесу, бо завдяки і їхньому старанню та жертовності навчальні заклади радо відчинять свої двері!