Формуємо комфортне психологічне середовище навчальних установ

13 лютого 2020 року на базі Миколаївської районної філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся навчальний семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів «Психологічна служба району: оновлення змісту й форм навчально-виховного процессу». У роботі семінару взяли участь методист РМК Т.Я.Лутчин, начальник відділу активної підтримки безробітних, головний спеціаліст С.В.Вірт, голова МО практичних психологів та соціальних педагогів С.І.Артимко.

     Т.Лутчин розкрила суть психолого-педагогічних основ у неперервній освіті, С.Вірт  прокоментувала оновлений зміст інтерактивної платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри. Голова МО С.Артимко як психолог-методист запрезентувала власну методичну розробку організації та проведення «Тижня здорового способу життя». Молода, творча генерація психологів в особі Олени Українець-Іщак наочно і практично показала форми, методи, дидактичний матеріал корекційно-розвиткових занять, враховуючи зміст та нові виклики корекційно-навчального процесу.

    Також учасники семінару-практикуму обговорили аспекти подолання психоемоційної напруги дітей, що набуває форм агресії і тривоги, нагадали про багатство  методів стабілізації  деструктивних психоемоційних та поведінкових проявів, продемонстрували способи використання АРТ-терапевтичних методик відповідно до основних напрямків роботи психологічної служби у ІІ семестрі 2020 н.р., визначили терміни моніторингового дослідження актуальних проблем учнівської молоді.      На позитивній, оптимістичній ноті завершилась робота семінару. Усім успіхів у вирішенні актуальних педагогічних та психологічних проблем!