Семінар керівників ЗЗСО та представників ДСЯО

13 лютого 2020 року в актовій залі відділу освіти відбулася зустріч керівників закладів освіти району   з  представниками  управління Державної служби якості освіти у Львівській області .

Валентина Загрева, начальник управління ДСЯО у Львівській області, ознайомила присутніх з місією, завданнями й повноваженнями Державної служби якості освіти та її територіальних органів, оцінювання освітніх й управлінських процесів під час проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти. Презентувала посібник «Абетка для директора», в якому  розроблені методичні рекомендації  для допомоги закладу загальної середньої освіти у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти. Рекомендації ґрунтуються на запропонованих для інституційного аудиту вимогах та критеріях для оцінювання якості освітньої діяльності, управлінських процесів у закладі та охоплюють освітнє середовище, управлінські процеси, якість педагогічної діяльності, систему оцінювання навчальних досягнень учнів. Валентина Ярославівна запропонувала для  обговорення  керівникам ЗДО проект критеріїв та індикаторів для оцінювання освітніх і управлінських процесів у закладах дошкільної освіти, розроблений робочою групою Державної служби якості освіти України.

Основне завдання  зустрічі – формування спільного розуміння якості освіти та вдосконалення освітньої діяльності. Надання якісних освітніх послуг в атмосфері довіри, поваги, партнерства та співпраці, сприятимуть спільній меті – розбудові якісної сучасної освіти.