«Школа учителів 3 класів»

    З метою впровадження елементів НУШ у навчальний процес третьокласників Воробець Надія Теодорівна , методист відділу освіти МРДА, 06 лютого провела «Школу учителів 3 класів» з теми « Нова українська школа –школа компетентностей»

    Одним із основних завдань, які ставили перед собою організатори заняття, – чітке розуміння місії учителя як реалізатора освітніх змін, а, отже, усвідомлення потреби удосконалювати професійні компетентності з питань конструювання освітнього процесу на основі компетентнісної парадигми, навчання з використанням різноманітних  інноваційних технологій, методів і форм роботи.   З цією метою окреслено засади реформування сучасної освіти, методологічні основи компетентнісного підходу, принципи формування ключових компетентностей  та реалізації наскрізних ліній засобами змісту та форм роботи.

      Під час практичної частини  учителі вищої категорії поділилися з учасниками заходу  інтерактивними технологіями, моделювали структуру компетентнісно-орієнтованого уроку, працювали в команді, презентували власні ідеї, цілеспрямовано розвиваючи рефлексію, добираючи вправи, що сприяють ситуації успіху.

Учитель Дроговизького НВК Фіялкович Тетяна Олексіївна  ознайомила учителів із технологією «сторітеллінг» – способом передачі інформації через розповідання історій.

Лопушинська Стефа Василівна, учитель Новосілко-Опарської ЗОШ І-ІІІ ст.., довела учителям , що урок  математики  повинен бути практичним та цікавим . Гра «Калейдоскоп слів»- нестандартний початок , збагачує математичний словниковий запас, активізує пам’ять , мислення, інтегрується з українською мовою. А стратегію «Сенкан» можна використовувати і на закріплення та узагальнення вивченого матеріалу з математика. Також поділилася з вчителями адресою інтернет-ресурсу.

Бойко В.М.( Роздільська ЗОШ І-ІІІ ст.)  запропонувала до уваги вчителів кілька дієвих методів, прийомів, вправ які вона використовує у роботі з формування комунікативної компетентності («Кубування»,»Криголам», «Фішнбоун»)  

Також своїм досвідом роботи  з учителями поділилася і Петруняк І.Й. – учитель Миколаївської ЗОШ І ст..     

Дякуємо учасникам за співпрацю та закликаємо : експериментуйте, будьте активними, старанно працюйте над собою,  проявіть творчість та креативність – і ви досягнете вершин педагогічної майстерності.

Успіхів вам, шановні колеги!