Навчаючи вчуся!

Завдяки тісній співпраці Миколаївської районної ради, депутатського корпусу та відділу освіти Миколаївської РДА навчальні заклади району отримали комп’ютерну техніку мультимедійні дошки, планшети, інтерактивні панелі, що дає змогу вчителям використовувати інтерактивні методи та форми роботи на уроках, робити їх сучасними, цікавими, змістовними. 
03 січня 2020 року в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар –практикум учителів суспільно-гуманітарного циклу з використанням планшетів та інтерактивної дошки практично.
У роботі семінару взяли участь голова Миколаївської районної ради Т.Б.Зубрицький, начальник відділу освіти Лехович О.І., директорка названого навчального закладу Огоновська Г.В., методист РМК Т.Я.Лутчин.
Учитель історії Кахнич Г.Я. фахово продемонструвала ефективність використання планшетів та мультимедійної дошки на уроках правознавства та історії.
Застосування сучасної комп’ютерної техніки дає учителю та учням можливість орієнтуватися швидко і мобільно в інформаційному просторі та впроваджувати реформи в освіті!