Змагалися юні знавці права

01 грудня 2019 року в приміщенні Миколаївської гімназії відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Приміщення навчального закладу було відмінно підготовлено до проведення інтелектуальних змагань: дотримано температурний режим, забезпечено копіювання завдань та надано по 2 класних приміщення для забезпечення самостійного виконання завдань. Адміністрація школи (директор І.Т.Ониськів) запропонував учителям приміщення для перевірки робіт, забезпечив юридичну літературу, подбав про доступ у мережу  інтернет.

Члени оргкомітету створили сприятливий психологічний мікроклімат в аудиторіях та професійно поставилися до виконання своїх обов’язків.

 В інтелектуальних змаганнях узяли участь 60 учнів 9-11 класів. Цьогоріч змагалися разом  учні Миколаївського району та Розвадівської і Тростянецької ОТГ. Команди із ряду шкіл були у повному складі (Миколаївська гімназія, Миколаївська ЗОШ №1, Київецький НВК, Рудниківський НВК, Більченський НВК, Дроговизький НВК, Колодрубівська ЗОШ І-ІІІ ст., Розвадівський ЗЗСО І-ІІІ ст., Демнянський НВК та ін..), але були команди із шкіл І-ІІІ ст. та НВК, представлені учнями тільки одного класу.

Мета олімпіади – виявити кращих учнів з правознавства та поглибити їхню зацікавленість юриспруденцією. Завдання олімпіади охоплювали практично усі галузі права, а також перевіряли вміння учнів розв’язувати різноманітні правові ситуації та задачі. Члени журі одразу ж після завершення написання учнями завдань розпочали перевірку. Голова журі Ігор Теодорович Ониськів виробив алгоритм перевірки, єдині підходи до оцінювання завдань, допоміг учителям з’ясувати всі юридичні обставини складних задач. І на основі рішення членів журі  визначено переможців олімпіади та складено  протокол. ���������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������).toString());if(e.o.get(“minimal”))throw Error(“Ia”);c=new Mz(dA(e).toString(),!0,e.A,e.F,e.C,””,void 0);c.uf=!1;c.la=e.G;c.pe&&Uz(c);Sz(c,e.Ha);b.A=c}b=b.A;b.wa(!0)}else if(e=b.D,b=(0,_.t)(b.U,b,!0),4!=e.o.tb())if(e.D(),e=e.o,3==e.w||5==e.w)try{b()}catch(h){e.F.log(h)}else e.A.push(b);dB(this,11,!1);a.preventDefault()}; var cB=function(a){if(a.w&&!a.w.hasAttribute(“img-loaded”)){for(var b=a.w.getElementsByTagName(“img”),c=0,d;d=b[c];c++)d.hasAttribute(“data-src”)&&(d.setAttribute(“src”,d.getAttribute(“data-src”)),d.removeAttribute(“data-src”));a.w.setAttribute(“img-loaded”,”1″)}}; $A.prototype.ia=function(a,b,c,d,e,f,g,h,l,n