Психолого-педагогічні основи профорієнтації у неперервній освіті

26 вересня 2019 року на базі Миколаївського районного центру зайнятості відбулася міжвідомча інформаційно-методична нарада практичних психологів, соціальних педагогів району за участю начальника відділу активної підтримки безробітних Миколаївської районної філії Львівського ОЦЗ Вірт С.В., головного спеціаліста сектору молоді та спорту Миколаївської РДА Сенціва І.І. та методиста РМК Т.Я.Лутчин.

Учасники наради обговорили основні аспекти спільної профорієнтаційної роботи з учнями шкіл та вихованцями ЗДО, накреслили план профорієнтаційних екскурсій на виробничі підприємства району  та державні установи, внесли свої пропозиції щодо ознайомлення вихованців з тенденціями ринку професій та викликів часу.

Резолюцією наради стали слова начальника відділу освіти Миколаївської РДА Леховича О.І. , що тенденції розвитку сучасної освіти та закони ринку зумовлюють необхідність розробки нових психотехнологічних систем профорієнтації. А ефективність таких систем залежить від здатності особистості передбачати і змінювати себе і структуру власної діяльності.

У добру путь шановні колеги-психологи на освітянській ниві заради щасливого майбутнього наших вихованців!