Семінар-практикум працівників дошкілля

16 травня  2019 року  в ДНЗ «Теремок» м.Миколаєва  проведено змістовний семінар-практикум для вихователів-методистів ДНЗ та вихователів НВК  з теми «Інноваційні підходи щодо впровадження економічного виховання в практику роботи ДНЗ».

На семінарі розглянуто питання актуальності економічної освіти дошкільнят, ознайомлено з Міжнародним проектом “Афлатун”, переглянуто навчально-ігрову, театралізовану діяльність дітей.

Вихователь-методист Юрчишин Г. В. ознайомила присутніх з впровадженням програми від 3 до 6 років «Афлотот» та системою роботи педагогічного колективу щодо використання інноваційних педагогічних технологій з володіння азами фінансової грамотності дошкільників. А також

зацікавила учасників семінару  презентацією проекту з економічного виховання, у ході якої ознайомила педагогічних працівників з міжнародною програмою соціально – фінансової грамотності  «Афлотот», а саме з її завданнями, будовою, змістом, емблемою ( іграшка  Афлотун – помаранчева дитяча долонька, яка символізує міжнародність проекту, дружність дітей різних націй), девізом «Відрізняй правду від вимислу. Досліджуй, думай, вивчай та дій».

 Під час семінару учасники відвідали інтегровані заняття, які провели вихователі Тельвак Л.В. (старша група «Дзвіночок»), Хом’як О.Р.(старша  група «Барвінок» ).Заняття були цікавими, нестандартним, зі створеними проблемними ситуаціями та використанням інноваційних технологій.

Разом із своїми вихованцями педагоги Гаркот О.М. ( молодша група

« Сонечко») та Порошок Н.В.(середня група «Віночок») провели  дидактичну гру  «Емоції» та  сюжетно-рольову гру «Магазин».

Усі учасники семінару взяли активну участь у методичних турнірах «П’ять елементів» та «Мої дитячі скарби» , які провели вихователь-методист Юрчишин Г.В. та соціальний педагог Левицька Х.І.

Методист РМК відділу освіти  Пакіж С.Г. зосередила увагу присутніх на доцільності впровадження основ соціальної і фінансової освіти дітей дошкільного віку. served”: 0.0,