Тиждень безпеки дорожнього руху в Миколаївській гімназії

Усі ми багато разів на день перебуваємо на вулицях та дорогах, проте не завжди пам’ятаємо, що, вийшовши за поріг домівки, стаємо учасниками дорожнього руху і заради своєї безпеки повинні орієнтуватись у складній ситуації на дорозі, самовільно приймати рішення. 
Найчастіше через неуважність або незнання правил дорожнього руху на вулицях в дорожньо-транспортних пригодах гинуть діти, а травми ДТП – найтяжчі. Щоб попередити нещасні випадки на дорогах, треба знати ці правила і застосовувати їх. Саме тому в гімназії було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

У рамках тижня учителі основ здоров’я  провели цільові профілактичні заходи «Живи цікаво та безпечно», «Дитина – пасажир». Для учнів 1(5)-2(6)-их класів організовано перегляд мультфільмів «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки». Учні 3(7)-4(8)-их взяли участь у вікторині «Знай та виконуй правила дорожнього руху» та відеолекторію «Безпека пішохода», «Безпека пасажира».

Відбулася зустріч з працівниками патрульної служби «Правила поведінки на дорозі», а також проведено години класного керівника «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся завжди».