Свято у Миколаївській гімназії “І слово, і пісня, матусю, тобі!”

День матері – це одне із найтепліших свят, тому що кожен з нас з дитинства несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди підтримає і буде самовіддано любити, не зважаючи ні на що. Сила материнської любові перемагає будь-яку відстань, і де б ми не були, їхня турбота, їхні молитви зберігають нас від життєвих незгод. Мати — саме та людина, яка своїм прикладом вчить ніжності і вірності, любові до ближнього. Материнська оселя — це дім, де ми завжди жадані гості.

Гімназисти 1(5)-их класів разом із класними керівниками Табачкою О.І, Гарасимів І.С. та Казьмір Г.Г. 9 травня подарували незабутнє свято своїм найдорожчим людям.

Учні змогли донести своїм мамам, бабусям та гостям безліч позитивних емоцій та вражень наповнених любов’ю та трепетною ніжністю. Для матусь організували  квест із загадок, із заплющеними очима впізнавали своїх найрідніших по руках, демонстрували гру на музичних інструментах, виконували пісні та танці під керівництвом музичного та художнього керівників Грицка А. І. та Даців О.

Кульмінацією свята став перегляд презентації з фотографіями із сімейних альбомів та невеличкими сюрпризами для матерів, які учні виготовили своїми руками для найдорожчих.